Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
11.04 01:00 - Много голямо количество Българско оръжие е заловено от Иранската гвардия :: Руслан Трад
Автор: maxilian Категория: Новини   
Прочетен: 2972 Коментари: 0 Гласове:
1

Последна промяна: 11.04 01:21

Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg Постингът е бил сред най-популярни в Blog.bg
Не само леко стрелково оръжие, а и РПГ-та, снаряди ..

youtu.be/EyhafIhdSu0

Цитирам дословно от минута 16:17" във видеото:

Руслан Трад: „Преди няколко дни беше хванато много голямо количество българско оръжие в Иран, което било пращано за някой вътре в Иран
..
Това оръжие -- има различни теории, кой го е изпратил. Говорим за анти-режимни сили, които, вероятно, трябва да бъдат въоръжени с това оръжие. Говорим за сериозно оръжие, не само леко стрелково оръжие. Говорим и за РПГ-та, за снаряди“


Веселин Дремджиев: „А как е било засечено? От кого“

Руслан Трад: „От гвардията. От гвардията и всъщност то е лесно да се засече, предвид че те още охраняват напълно границата на Иран. Но количеството не е малко. Предполага се, че е влязла друга част от това оръжие. България е един много възможен доставчик на такива снаряди, защото е познато оръжие и в Азия“

Дремджиев: „Сега, големия въпрос е дали България е само производител или вносител“

Трад: „Ще разберем тепърва. Защото количеството, което е хванато, е такова, че не става дума просто за една пратка -- някой е купил някакво оръжие. Говорим за сериозно количество оръжие, което няма как.. България има такъв комплекс военен, че такива доставки, дори на черния пазар, се знаят от производителите. Въпроса е, че много от тях не се спират по редица причини. Но такова количество оръжие най-вероятно в някой офис.. “



Втори ден още няма друга медия, която да отрази проблема и потърси допълнителна информация, въпреки че Веселин Дремджиев е нарекъл дори видеоматериала в „Ютюб“ по този начин, забележете

Преди десетина дни „De Re Militari“ /на Руслан Трад/ съобщи за голямо количество оръжие, конфискувано от Иранското разузнавате, включително и произведени в България снаряди, * но изглежда вече се касае за нова или допълнена информация със значително по-сериозно замесване от България. Преди години, когато Бойко Борисов изнасяше такова оръжие, предназначено за Сирийските терористи срещу Башар Асад, през държави като ОАЕ, Катар и Саудитска Арабия, това ставаше направо със самолети от правителствената стоянка на Столичното летище, знаете. Което сега е под фактическия контрол на Американските въоръжени сили в България -- със самолетите и логистиката, извършвана от там срещу Иран

*
news.bg/int-politics/iran-konfiskuva-orazhie-vklyuchitelno-i-proizvedeni-v-balgariya-snaryadi-1.html

facebook.com/deremilitari/posts/-иранското-разузнаване-конфискува-голямо-количество-оръжие-което-е-било-контраба/1382071867271263/




Тагове:   Иран,   дремджиев,   трад,   оржие,   de re militari,


Гласувай:
1



Няма коментари
Търсене

За този блог
Автор: maxilian
Категория: Политика
Прочетен: 3382244
Постинги: 2244
Коментари: 1805
Гласове: 1107
Архив
Календар
«  Юни, 2026  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930