Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
30.05.2025 13:14 - Средата за сигурност рязко се влошава със служителя на мега-корпорацията „Блек Рок“, когото направиха канцлер на Германия
Автор: maxilian Категория: Политика   
Прочетен: 923 Коментари: 1 Гласове:
3

Последна промяна: 30.05.2025 13:56

Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg Постингът е бил сред най-популярни в Blog.bg
„Блек Рок“ печели от нестабилността, обясняваше друг неин служител, * с оглед флуктуациите и волатилността, причинявани съответно на международните пазари

България не може да бъде с Германия, която виждаме отново да повежда към Световна война и перспективите на общата Евро-валута съвсем не са безоблачни, след начало на въоръжени удари между Руската Федерация и Европейски държави от НАТО. Този сценарий, очевидно, се разглежда вече на практика, оперативно, а не само теоретически и със симулации, от както Фридрих Мерц започна да си представя, че Германия е една от петте велики сили в Съвета за сигурност на ООН и Източната половина на страната му не е била под Руски контрол до преди 35 години, в продължение на близо половин век. Когато е известно и как след Втората световна война, братята Дълес /Алън и Фостър/, доскоро защитавали фирмите, снабдяващи самолетите на Хитлеристкия Вермахт с гориво да бомбардират където искат, ** фактически, с новосъздаденото ЦРУ тогава поемат и целия фашистки военно-разузнавателен апарат по Източния фронт, особено Украйна. *** По този начин, с живата агентура на Хитлер след горещата война, Американците влизат в Европа да се борят с Руснаците през Студената война, когато Източна Европа бе във Варшавския договор. Има още и служител на „Ротшилд“ за президент на Франция -- „загубеняк“, по думите на неговата съпруга -- така че Американците с Тръмп наистина могат вече спокойно да започнат изтеглянето на войсковите си части от Европа, да бъде по-лесно за Путин да счупи единството на НАТО, не да вземат страна, а, пак, да са и с едните, и с другите. Както съобщават различни източници, във Вашингтон не само са стартирали обсъждането за изтегляне от Европа, но Тръмп имал и своите глобални планове за разпределяне на влиянието на планетата с Руснаците и Китайците, тип салфетката на Чърчил. **** На Европа отново явно е запазено място в центъра на масата, ако може да се мине без ядрен взрив, за да мирясат в Брюксел. Свърши периода, в който Европейци можеха да имат право да работят двойно и тройно по-малко от Американеца, да полагат значително по-малко усилия, отколкото се налагат на Китайци и Руснаци, и да им се плаща допълнително даже с извънредни социални придобивки, разбирате ли ?! Няма как да се получава в бъдеще, когато се вижда и как новото Германско правителство се вълнува повече за нечии други геополитически интереси, отколкото за интереса на самите Немци в общо Европейския съюз като цяло. И като все по-ясно се очертава неблагоприятната Европейска перспектива, с Фридрих Мерц от икономическия мотор на континента, гледайте на къде отива България с правителството на Росен Желязков -- Борисов, с подкрепата от Пеевски -- което се е хванало да се държи на власт единствено за Еврото. Когато получава финансови и политически поощрения от Брюксел, с ентропата вече там на НАТО, като за разлика от по-умните управленци в Европа, каквито виждаме например у Виктор Орбан или Джорджа Мелони, в България дори Доналд Тръмп-младши се пази да не го виждат и снимат с управляващите, белязани също от ефективните международни санкции против корупцията по „Магнитски“ и Британските закони. Няма реално и развой на взаимоизгодното икономическо сътрудничество с Китайските компании, независимо от театъра с празните приказки, разиграван, последно, от вицепремиера Атанас Зафиров. Отделно, на Тръмп никак не им харесва какво прави Британския крал в Канада и с Европейците -- за Гренландия -- така че, знаете, от Германия станаха и предишните горещи световни войни, нали ?! България пак се слагаше на губещата страна на Историята, с убеден министър-председател, както с Желязков, по интересите на Сакскобургготски и недосегаемата политическа корупция в страната. Отново, против волята на Българския народ



image


*
okeefemediagroup.com/breaking-blackrock-recruiter-who-decides-peoples-fate-says-war-is-good-for-business-while-spilling-info-on-asset-giant

obektivno.bg/sluzhitel-na-blackrock-amerikanskite-senatori-sa-evtini-kupuvash-gi-za-10-000-vojnata-e-dobra-za-biznesa

**
youtu.be/c5z-cttRJl8

***
en.wikipedia.org/wiki/Reinhard_Gehlen

****
nytimes.com/2025/05/26/us/politics/trump-russia-china.html

pan.bg/view_article-49-592388-The-New-York-Times-trymp-e-gotov-da-skljuchi-mashtabna-sdelka-s-rusiya-i-kitaj.html



Гласувай:
3



1. iw69 - Тоя
30.05.2025 15:22
е мръсно самодоволно германско копеле.
цитирай
Търсене

За този блог
Автор: maxilian
Категория: Политика
Прочетен: 3363112
Постинги: 2234
Коментари: 1792
Гласове: 1105
Архив
Календар
«  Юни, 2026  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930