Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
27.05 14:52 - Безучастието на правителството за новата Международна детска асамблея „Знаме на мира“ в България е скандално
Автор: maxilian Категория: Политика   
Прочетен: 1799 Коментари: 7 Гласове:
3

Последна промяна: 27.05 15:52

Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg Постингът е бил сред най-популярни в Blog.bg
Вместо реално да се ангажира с налагането на Мира в съзнанието на хората и на най-високо равнище по света, управлението на Румен Радев всъщност подпомага усилията за война

znamenamira.bg/bg/event/детска-aсамблея-знаме-на-мира-се-завръща-на-01062026-г

Ленивият Иво Христов в качество на вицепремиер на Румен Радев очевидно също е съгласен за поредна година от Държавния бюджет на всички данъкоплатци в България да бъде платено на Американски изпълнители и подизпълнители за честването на националния празник на САЩ с най-прашния фестивал, осъществяван някога тука -- в градинката до хотел „Хилтън“ в столицата -- „AtoJazZ“. Като се съди по бездействието на парламентарното правителство за скандалния разход, отпуснат в последните дни на служебния кабинет на преподавателя от Американския университет в Благоевград Андрей Гюров за целта, заедно с Гълъб Донев, видимо -- мълчаливо -- те одобряват нечистоплътния харч. Освен безумието с прахта там човек може и да се напуши с най-различни пушеци, обичайно също за чужденците-гости от западни държави, пее се за `свобода`. За разлика от Хипитата в миналото с пацифистката контра-култура от САЩ с наркотиците /различни от никотин и алкохол/, все пак, „AtoJazZ“ се организира в чест независимостта на САЩ и може да се чуят също по-твърди изпълнения, както напр. интерпретации на „Rockin` In The Free World“ от Тони Блинкън в Киев за Украинската война

Но пълновластното управление на Румен Радев не осигурява никакви публични средства за възобновяването на ежегодната Международна детска асамблея „Знаме на Мира“, с която България се прочу на планетата много повече и от „Бангаранга“.. По повод 50-ия юбилей тази година фондация „Людмила Живкова – Знаме на мира“, с помощта на фондация „Св.Св. Кирил и Методий“ и Националния учебен комплекс по култура с лицей за изучаване на Италиански език провеждат дванадесето издание на незабравимото събитие, прекъсвано поради липса на държавен ангажимент в условията на все по-фашистка пропаганда, налагана през последните десетилетия -- срещу Комунистите. Патронажът на Илияна Йотова, без подкрепа от управлението на Румен Радев изглежда в потвърждение на слуховете че той се ориентира към друга президентска кандидатура

Лично дъщерята на Людмила -- Евгения Живкова -- вчера припомни как е била на 14 години на Първата асамблея :: vbox7.com/play:d903fac2b4 .. Какво бе „Знаме на Мира“ в миналото може да се види и в приложения видеоматериал. * Как можеше и може да бъде сега, да се развива вече трябва да сте „Бангаранга“, за да си представите. Не камбаните да звънят само по кукерски колани преди пролетта и да мълчат дори на 21 септември, като на гробно място, когато из цяла Европа се чуват за запазването на Мира. Като няма кой да води отговорно в посоката, пресичана чрез всевъзможни операции, вкл. и за събарянето на Ирина Бокова от поста за Генерален секретар на ООН


*
youtu.be/a6gz0FySI8o




Гласувай:
3



1. blagovesteliseev - Знам че не представлява интерес, но е важно да разберете какво всъщност представлява асамблеята,
27.05 15:15
Вижте в блога ми за всичко това. Не че ще представлява интерес, но все пак.
цитирай
2. icansing - Ганю е пушечно месо за Източния Фронт!
27.05 15:43
Моля, цензорчетата смрадоизпускащи и недотаковани: най-отпред, в авангарда!
цитирай
3. dobrodan - Трябваше Копейкин да спечели изборите
27.05 19:32
и щеше да оправи и асамблеята, и цялата държава:).





цитирай
4. maxilian - Какъв Копейкин и Асамблеята за Мира ?!
27.05 23:45
Не знаете ли колко Руското ръководство “обичаше“ Людмила Живкова ?! Каква бе водещата версия за преждевременната й смърт

dobrodan написа:
Трябваше Копейкин да спечели изборите
и щеше да оправи и асамблеята, и цялата държава:).

цитирай
5. blagovesteliseev - МОНУМЕНТЪТ „КАМБАНИТЕ“ И АСАМБЛЕЯТА „ЗНАМЕ НА МИРА“ ПРЕДСТАВЯ ИСУС ХРИСТОС И НЕГОВАТА ЛИЧНА ГВАРДИЯ. КУЛАТА ПРЕДСТАВЯ ИСУС ХРИСТОС. КАМБАНИТЕ – ЗВЪНЦИТЕ ПО ПОЛА
28.05 10:28
https://slovosvetlina/?p=25827 А уникалното дяло на „Камбаните на мира“ е жив реален свидетел със стълба в средата, представил Христа и Неговото воинство от всички народи и племена, окръжили стълба в едно сърце. 9/ 6 туй дяло на децата щеше да се увековечи до Архангелска тръба, свидетелство за Асамблеята „Знаме на мира“. Тъй вестта, представена в чин двуостър меч е словото живо на Духа Свети и се представяше кат вест – знаме на мира 362/ 3

Вам, камбани на асамблеята „знаме на мира“, днес вам изцелявам, обезвредени бъдете и в победа Сам Аз ви изявявам, нареждам в строй на победа Моя, вам благославям. Звънът ви свещени нек бъде звън на мир и дружба сред мирните народи и племена от езици и колена сред пет континента земни. Макар и да са били бити от Сатана, но не в негова победа, а в кръвта на Христа са я те оповестили, че тя носи мира и любовта, навек цена на изкупваща се с три пояси земя. Зазвънете камбани на асамблеята „Знаме на мира“, единни със звънците първосвещени и оповестете, че мира небесни докосващ сърца днес благословение велико е вестта, всемирно знаме развято на решения съдебни. 113/ 2

туй дяло на децата щеше да се увековечи до Архангелска тръба, свидетелство за Асамблеята „Знаме на мира“. Тъй вестта, представена в чин двуостър меч[1] е словото живо на Духа Свети и се представяше кат вест – знаме на мира 362/ 3

чрез камбаната на България се изяви, че именно таз страна отвори врата на Бога Всемогъщ и реално събра Божиите съдби – деца, под своите крила. Кулата представи Вожда им Христа, а около нея – стените с камбаните – представиха Неговото живо войнство. 67/ 1

А сега тази кула, камбанария я употребих като посочих на четирите ангела на четирите посоки земни[2] и я в чин Ангел четвърти благослових. Тя представи Христа над цялата планета Земя с четири краища, държейки в ръка новото ядро земно сърце в единство на мира и любовта, окръжен със стените, украсени с камбани – звънците на мира и ги вмени Христа за одеждата Си първосвещена с нарови зв
цитирай
6. blagovesteliseev - продължение
28.05 10:30
А сега тази кула, камбанария я употребих като посочих на четирите ангела на четирите посоки земни[2] и я в чин Ангел четвърти благослових. Тя представи Христа над цялата планета Земя с четири краища, държейки в ръка новото ядро земно сърце в единство на мира и любовта, окръжен със стените, украсени с камбани – звънците на мира и ги вмени Христа за одеждата Си първосвещена с нарови звънци украсени по пола.[3] А в същност Христа окръжен с личната Си гвардия – посочи туй свидетелство още нов Ерусалим и сионовите стени, които се внедриха над новото ядро земно по съдби за след 1000 годишното царство на мира планета Земя звезда. 124/ 4
цитирай
7. blagovesteliseev - Представяме на Вашето внимание един откъс от Късния дъжд
28.05 10:31
https://slovosvetlina/?p=32372 Представяме на Вашето внимание един откъс от Късния дъжд, в който Бог говори за Пърламента на мира. Международна детска асамблея "Знаме на мира" – провежда се за пръв път през 1979-та, обявена от ООН за Международна година на детето. Инициатор на проявата е тогавашният министър на културата Людмила Живкова (1942 – 1981).
За първото издание на асамблеята у нас пристигат 2 500 деца от 77 страни. В София се провежда Първият световен детски парламент, който приема "Писмо-обръщение" до връстниците си от цял свят. Открит е монументът "Знаме на мира" с десетки
камбани, подарени от държавите-участнички в асамблеята. Нейният девиз е : "Единство, творчество, красота". През 1980 г. над 60 страни честват с концерти и изложби годишнината от Първата международна детска асамблея, а в София се срещат над 200 млади творци от близо 90 държави.
Във вретище се облечи за цялата земна кора, за да победя! Тоз форум ”Парламент на мира”, земен, като Трон съдебен го уподобих. Моят мир чрез таз страна се яви. В мир бъди! Не те обвиних, но ти изявих, че всякой тича и бие вятъра за земното. Ти всичко ще извършиш и така ще победиш. Ти дерзай! Камъни Авраамови издигам, остава да простра ръка и верни чада да изявя.

Туй дяло е сърцето на църквата Моя, но е в чин ”Юда”, духовен обрязан народ, а останалото – всичко от цял свят, от народи и племена, езици и колена чрез тез малки невръстни деца, които дойдоха от далечни страни. Аз прострях десница и ги благослових като Красни деви, и ги натоварих с мира камбанен да го отнесат на четирите краища земни. България е в чин ”Ханаан”, а София – в чин ”Ерусалим”. А таз София трябваше да яви още съдби, но Гласът се яви чрез камбаните на мира и се даде. Той е Глас на мир! А който носи Правда, той не може да носи и неправда! Който носи живот, не може да носи и смърт! В славяните благоволих! Кирила и Методия употребих и като българи изявих! Тодор Живков е свидетелство за живия дар, а Людмила сочи на людете Ми мили! Помни, рабинь
цитирай
Търсене

За този блог
Автор: maxilian
Категория: Политика
Прочетен: 3363124
Постинги: 2234
Коментари: 1792
Гласове: 1105
Архив
Календар
«  Юни, 2026  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930