Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
29.05 15:10 - Всички общински данъци за незаконни сгради, платени в България, трябва да покриват част от разноските за разрушаването
Автор: maxilian Категория: Политика   
Прочетен: 320 Коментари: 1 Гласове:
1

Последна промяна: 29.05 16:19

Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg Постингът е бил сред най-популярни в Blog.bg
Ако платените пари не са достатъчни, Украинците „KУБ“ трябва да бъдат обект на изпълнително производство за доплащане на остатъка от разноските

Никакви планове за застрояване в „Баба Алино“ от Комунистическо време, преди България да е имала демократично местно управление, преди да е приета в „Натура“ и т.н. не могат да служат като оправдание на незаконното строителство

ДАНС с прокурорите и МВР трябва да разследват длъжностно престъпление /и вкл. от Прокуратурата ../ за незаконния арест на кмета на Варна Благомир Коцев по измислените показания на Украинеца с цел реализация на незаконните строежи

Установените виновни длъжностни лица да понесат съответна финансова отговорност за дължимите парични обезщетения за нанесените щети на Благомир Коцев и неговото семейство

Виновните може и следва да бъдат също обект на претенции в Гражданско производство от страна на Варненското общество за отнетите му демократични права за управлението на града по времето на престъпния арест на Благомир Коцев

Достоверните данни, показания.. за вероятни устни разпореждания и указания по случая от страна на политически представители, като напр. Борисов или Пеевски, трябва да бъда оповестявани без забавяне, представлявайки особено голям обществен интерес и не само за Варна или в България, а като цяло. Ако напр. САЩ, Британското кралство .. имат намерения да отменят или допълнят нещо по глобалните си санкции срещу корупцията, като „Магнитски“

segabg.com/hot/category-bulgaria/kub-subraha-ni-hilyadi-evro-danuci-sega-tvurdyat-che-sme-nezakonni



Гласувай:
1



1. maxilian - Изтрит коментар
30.05 00:53
Моля коментаторите в моя блог да се придържате към добрите нрави

icansing написа:
Колкото повече ЛУДИ ГАВАЗИ или цензорчета ----------- , по-гнусно. Ясно, нали? Има си работещ начин: 3 крачки и дотам.

цитирай
Търсене

За този блог
Автор: maxilian
Категория: Политика
Прочетен: 3362907
Постинги: 2234
Коментари: 1792
Гласове: 1105
Архив
Календар
«  Юни, 2026  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930