Постинг
31.05 12:18 -
Няма кой да каже на Румен Радев и че отстраниха Тулси Габард заради разследването на военно-биологическите лаборатории на САЩ ..
Автор: maxilian
Категория: Политика
Прочетен: 420 Коментари: 3 Гласове:
Последна промяна: 31.05 12:36
Прочетен: 420 Коментари: 3 Гласове:
0
Последна промяна: 31.05 12:36
Про-Тръмп и про-Израел значи че новият Министър-председател на България е и про-Фашист-Ционист и про-Нетаняху .., така ли
x.com/NEWSMAX/status/2060504377190752274
glasove.com/novini/medien-magnat-i-priyatel-na-tramp-se-sreshtna-s-radev-i-napisa-toy-e-pro-nato-proamerikanski-pro-tramp-proizraelski
Новата информация от Американската медия „NewsMax“ въз основа на проведена среща и разговор с Румен Радев за неговите общи политически убеждения и нагласи хвърля повече светлина върху недостатъчно определения до момента политически профил на генерал-президента. Тези доклади в международния информационен обмен глобално без да се опровергават от Българска страна и като се потвърждават с конкретни актове на Министерски съвет, които Радев с неговата кохорта явно се стараят да маскират зад демагогия и най-цинична /с оглед кръвопролитните последици/ реторика, очертават наново външната политика на България без промяна -- Sans changement -- от водената досега от Бойко Борисов. Като се включи Украинския въпрос със Зеленский, Илашчук и пр., за което Радев явно се ползва с подкрепата на про-Руски-ориентираните сили в България, така Баш-управленецът се позиционира на политическата карта като опортюнист /освен популист/, който гледа да се сложи винаги на страната на по-силното и развито военно формирование, в контекста на разразилите се въоръжени конфликти. Тази лишена от етика и човешки морал политическа ориентация е особено опасна за развитието на държавата и както в миналото, по същата логика, очертава катастрофални резултати за сметка на всички. Оказва се, че и като се покланя дълбоко да целува ръцете на Римския папа, * Румен Радев естествено се е нагъзил за останалите както да изрази своето отношение към една част тях, така и за да покаже готовност за гостоприемство със съучастието за другите. И дори в легендарната битка между Джедаи и Империята на злото, Радев плътно се поставя в услуга на Злия император. Това в 21-и век след Христос на Земята да се действа и признава в прав текст като Чингис хан, ** за генерал Радев изглежда е напълно понятно, понимаемо и гот`ит. За какво иначе му е на човек да иска да се харчат 5 % от целия БВП за военни разходи, не разбирате ли
*
maxilian.blog.bg/politika/2017/03/25/osven-pred-pametta-na-apostola-na-svobodata-rumen-radev-se-k.1517851
Освен пред паметта на Апостола на свободата, Румен Радев се кланя дълбоко и на други, maxilian.free.bg/x30.html
**
maxilian.blog.bg/novini/2026/03/21/netaniahu-se-priravni-sys-zavoevatelia-chingis-han-i-zloto.1981372
Нетаняху се приравни със завоевателя Чингис хан и злото, maxilian.free.bg/x157.html , 21 Март 2026
x.com/NEWSMAX/status/2060504377190752274
glasove.com/novini/medien-magnat-i-priyatel-na-tramp-se-sreshtna-s-radev-i-napisa-toy-e-pro-nato-proamerikanski-pro-tramp-proizraelski
Новата информация от Американската медия „NewsMax“ въз основа на проведена среща и разговор с Румен Радев за неговите общи политически убеждения и нагласи хвърля повече светлина върху недостатъчно определения до момента политически профил на генерал-президента. Тези доклади в международния информационен обмен глобално без да се опровергават от Българска страна и като се потвърждават с конкретни актове на Министерски съвет, които Радев с неговата кохорта явно се стараят да маскират зад демагогия и най-цинична /с оглед кръвопролитните последици/ реторика, очертават наново външната политика на България без промяна -- Sans changement -- от водената досега от Бойко Борисов. Като се включи Украинския въпрос със Зеленский, Илашчук и пр., за което Радев явно се ползва с подкрепата на про-Руски-ориентираните сили в България, така Баш-управленецът се позиционира на политическата карта като опортюнист /освен популист/, който гледа да се сложи винаги на страната на по-силното и развито военно формирование, в контекста на разразилите се въоръжени конфликти. Тази лишена от етика и човешки морал политическа ориентация е особено опасна за развитието на държавата и както в миналото, по същата логика, очертава катастрофални резултати за сметка на всички. Оказва се, че и като се покланя дълбоко да целува ръцете на Римския папа, * Румен Радев естествено се е нагъзил за останалите както да изрази своето отношение към една част тях, така и за да покаже готовност за гостоприемство със съучастието за другите. И дори в легендарната битка между Джедаи и Империята на злото, Радев плътно се поставя в услуга на Злия император. Това в 21-и век след Христос на Земята да се действа и признава в прав текст като Чингис хан, ** за генерал Радев изглежда е напълно понятно, понимаемо и гот`ит. За какво иначе му е на човек да иска да се харчат 5 % от целия БВП за военни разходи, не разбирате ли
*
maxilian.blog.bg/politika/2017/03/25/osven-pred-pametta-na-apostola-na-svobodata-rumen-radev-se-k.1517851
Освен пред паметта на Апостола на свободата, Румен Радев се кланя дълбоко и на други, maxilian.free.bg/x30.html
**
maxilian.blog.bg/novini/2026/03/21/netaniahu-se-priravni-sys-zavoevatelia-chingis-han-i-zloto.1981372
Нетаняху се приравни със завоевателя Чингис хан и злото, maxilian.free.bg/x157.html , 21 Март 2026
САЩ обявиха поражението си в Сирия?
С ликвидирането на Али Хаменей, Иран веч...
Вместо да убият Али Хаменей, Тръмп и Нет...
С ликвидирането на Али Хаменей, Иран веч...
Вместо да убият Али Хаменей, Тръмп и Нет...
Френски учен: Вече сме в ерата на бунтов...
Украйна едва ли ще бъде приета в ЕС с пр...
13-те масонски тайни
Украйна едва ли ще бъде приета в ЕС с пр...
13-те масонски тайни
Maxilian'e, maxilian'eeeee... как можа да ги изръсиш всички тия... бисери?!?
Много едностранно подхождаш и се вижда повече от ясно ТВОЯ крен към шорош и шорошизма.
Аз с чиста съвест заставам, и го заявявам най-официално, зад далеч по-малката злина, за разлика от теб: зад ген. Радев, Путин, Тръмп, Орбан, Биби и КСИР.
При тях чудовищната лгбейташка марксистко-брюкселска мафия или не вирее въобще, защото й режат главата, или все повече я натикват в ъгъла, където краят й ще е същият, както този в Русия, Бог да пази Владимир Путин и ген. Радев и Виктор Орбан!!
цитирайМного едностранно подхождаш и се вижда повече от ясно ТВОЯ крен към шорош и шорошизма.
Аз с чиста съвест заставам, и го заявявам най-официално, зад далеч по-малката злина, за разлика от теб: зад ген. Радев, Путин, Тръмп, Орбан, Биби и КСИР.
При тях чудовищната лгбейташка марксистко-брюкселска мафия или не вирее въобще, защото й режат главата, или все повече я натикват в ъгъла, където краят й ще е същият, както този в Русия, Бог да пази Владимир Путин и ген. Радев и Виктор Орбан!!
А по-скоро той зае мястото на предишните, които мафията доскоро употребяваше, и започна съответно да се разправя с политически опоненти, както е традиционно за Байганьовската фауна, с или без пагон. За да се бори с мафията Радев щеше първо да го е записал в предизборната си програма и да е намерил вече компетентни от областта, с които да са предприели комплекс от мерки, вкл. законови и административни .., за да се гарантира интегритета на служителите, които не следва да бъдат отстранени от системата за сигурност, вкл. МВР, МО, МФ и всички силови и спец.-служби. След провалите на ДАНС с Петроханската рейнджърска група и незаконния Украински анклав, .. където очевидно са прокарвани частни и чужди интереси на въоръжени организирани групи лица през целия държавно-административен апарат, дори и след огромните скандали по медиите, Радев още не е поставил такъв приоритет срещу мафията. Не виждате ли, вместо това назначава хора като Шушумигата за шеф на Митниците ?! А що се касае до авторитаризма, това е най-неблагоприятния път за страна, в чиято Конституция не пише още и кой осъществява правосъдието в държавата, чиито граждани са лишени от свобода на инициатива да оспорват ефективно злоупотребите с легислативата на властта
цитирайЩе изчакам момента, в който твоите любимци в Брюксел заявят в прав текст на ген. Радев, че трябва да пусне педофилско-лгбейташката мафия в детските ни градини и училища, ако искаме великодушно да ни дадат СОБСТВЕНИТЕ НИ ПАРИ, за да забележа реакцията ти. А може и нищо да не забележа.
Не остана много.
цитирайНе остана много.
Търсене
Блогрол
